Australie

australie

Jsme ohodnocováni školami, proto jsou naše služby BEZPLATNÉ.
Nabízíme studium na mnoha různých školách, colleges, univerzitách apod. Naši klienti mají možnost si vybrat z vice než 150ti různých vzdělávacích institucí z celé Austrálie nebo Nového Zélandu. Jestliže si náš klient přeje studovat na škole, kterou v nabídce nemáme, není problém studium na dané škole individuálně zajistit.

Pomůžeme vám vybrat si vhodnou školu a vhodný kurz. Dále ošetříme všechny potřebné formality potřebné k zapsání na vybranou školu. V případě potřeby vám budeme asistovat při vyřizování uznávání kreditů za vaše předchozí vzdělání.

Disponujeme formuláři pro žádosti o víza a poradíme vám od prvního kroku, jako je vyplnění přihlášky, dáme vám instrukce jak postupovat, jaké dokumenty jsou potřebné ke kladnému vyřízení vaší žádosti. Samotnou žádost pak můžeme podat za vás.

Objednáme a doručíme vaši letenku vždy za nejlepší možnou cenu.

Připravíme vás na to, co vás čeká v prvních týdnech pobytu pomocí našeho “Informačního Balíčku” pro lepší orientaci.

Nabízíme zdarma zajištění ubytování v Austrálii. Můžete si vybírat z možností jako je homestay, hostel nebo společné ubytování. Doporučujeme společné ubytování (“Share accommodation”). Jedná se o nejlevnější variantu. Zároveň si tak nejsnáze najdete nové kamarády.

Zajistíme vám vyzvednutí z letiště pokud si to budete přát. Těm z vás, kteří mluvíte slušně anglicky, doporučujeme z letiště se dopravit vlakem, autobusem nebo taxi – ušetříte tak.

Následují informace o emigraci do Austrálie:

Hlavní proud Australského imigračního programu (odborná emigrace) se zaměřuje na osoby, které jsou vysoce kvalifikované. Tito aplikanti musí být ve věku do 45 let. Existuje několik hlavních vízových kategorií, ve kterých se lze hlásit. Pro žádání o imigraci je třeba si zvolit správnou vízovou kategorii.

General Skilled (obecné odborné) – pro cizince, kterí nežijí v době podání žádosti v Austrálii

Overseas Student (mezinárodní student) – pro mezinárodní studenty studující v době podání žádosti v Austrálii.

Pro emigraci v kategorii „General Skilled“ musí žadatel splňovat všechny následující základní požadavky:

1. Věk
v době podání žádosti vám musí být méně než 45 let

2. Znalost angličtiny
Vaše znalost angličtiny pro udělení vystěhovaleckých víz je v Austrálii je testována IELTS testem. U profesí, kde znalost jazyka znamená součást odbornosti, je požadována vyšší úroveň znalosti angličtiny. V oblasti, kde je kladen důraz na odbornost a ve vízových kategoriích „Skill Matching“ je požadována nižší znalost angličtiny.

3. Vzdělání
Žadatel musí mít vyšší odborné vzdělání nebo kvalifikace jako např. Univerzitní diplom nebo obchodní certifikát. Znalosti musí být ohodnoceny relevantní hodnotící institucí určenou k dané nominované profesi.

4. Nominovaná profese
Je třeba vybrat si profesi, která vyhovuje vašemu vzdělání a zkušenostem. Můžete zkontrolovat, zda je vaše profese na „Seznamu odborných profesí“ na www.immi.gov.au

5. Praxe v zaměstnání
Žadatel musí prokázat placenou praxi v daném oboru (ze seznamu Skilled Occupation List) po dobu minimálně 12ti měsíců během posledních 18 měsícu před podáním žádosti o víza.

 

Australian qualification exemption

jestliže žadatel dokončil minimálně 2 leté vzdělání na některé z australských vzdělávacích institucí v době kratší než 6 měsíců před podáním žádosti o imigraci, nemusí splňovat podmínku praxe.

Na základě shora uvedených pěti základních požadavků bude žadatel ohodnocen body. V závislosti na počtu dosažených bodů se buď kvalifikuje nebo nekvalifikuje pro udělení vystěhovaleckých víz do Austrálie.

Shora uvedené informace neobsahují všechny aspekty podmínek imigrace do Austrálie a slouží pouze jako obecné informace. Pro bližší informace nás kontaktujte.