Kvalifikovaná práce na Novém Zélandu

Kvalifikovaná práce na Novém ZélanduPracovní příležitosti pro kvalifikované uchazeče

Ekonomika na Nového Zélandu se v současné době vyznačuje velkým růstem a tím i narůstající poptávkou po kvalifikované pracovní síle a to téměř ve všech řemeslných oborech, stavebnictvím počínaje, lékaři, zdravotními sestrami, profese z oblasti IT, fyzioterapeuti, psychologové, učitelé atd. Dá se říci, že neexistuje obor, kde by do určitého stupně nebyla nouze o vzdělané a vyškolené odborníky s praxí. Jelikož perspektivní NZ pracovníci odcházejí do zahraničí kde je jim nabízena až 4 násobná mzda – AU, USA, CAN, UK. Nový Zéland má každoročně zájem o mladé lidi s kvalifikací.

Seznam přednostních jobů-profesí neboli Priority Occupation List a celý seznam nedostatkových profesí (Occupation shortage list) publikuje a průběžně aktualizuje novozélandská imigrační služba na svých internetových stránkých, které naleznete na www.immigration.govt.nz. Vážným zájemcům poskytujeme osobní konzultace zdarma po předchozí domluvě termínu. Pro více informací o kvalifikované práci či imigraci neváhej kontantovat nás specialisty na Nový Zéland.

Všichni držitelé Working Holyday Scheme mohou pracovat ve svém oboru a proto doporučujeme: vzít si sebou veškeré doklady o vzdělání, výpis z rejstříku trestů.Nabídky práce od NZ zaměstnavatele na kvalifikovanou práci lze využít pouze na území NZ a to za předpokladu, že splňujete podmínky znalosti jazyka a profesní.

Kvalifikovaná práce na Novém Zélandu

Obecně platí, čím lépe mluvíš tím dříve se uplatníš ! Potřebuješ-li angličtinu vyzkoušej možnost studia na Novém Zélandu. Pro více informací nás neváhej kontantovat.

Kvalifikovaná práce na Novém Zélandu – Z našich statistik za 8 let: VŠ do 2 měsíců, SŠ do 3 měsíců, SOU – řemesla do 4 měsíců.