Letenky

Working holiday víza Česka republika

Letenky na Nový Zéland a aktuální akce

Akce : rezervace od 1.1. do 15.9. každého roku přijímáme rezervace na akce slev letenek a do skupin.

Platí pro odlety od 20.9. – 30.6. každého roku.

Do akcí na letenky se mohou přihlásit i turisté co nehledají práci. Úhrada a vystavení letenek na pobočce nejblíže vašemu pobytu, tj. v každém krajském městě nebo převodem. Způsob úhrady je volitelný.
Cena letenek v akci je celkem od 24tis., rezervace zasílejte hned, jak jste rozhodnuti na 100% odletět, cena klesá počtem přihlášených osob.

Nově je možné objednat letenku jednosměrnou od 17 000 tis., mohou využít pouze držitelé WHS se zajištěnou prací a za splnění předepsaných imigračních podmínek, které každý přijatý pracovník obdrží.

Stálá nabídka :

Každý přijatý pracovník obdrží aktuální nabídku s volbou letu a s volbou úhrady.Každá letenka u nás objednána splňuje podmínky vstupu dle imigračních zákonů Nového Zélandu a nemá žádné následné doplatky!
Nejlepší spoj s jedním přestupem : Praha – Soul – Auckland cena od 24 /v akci/ – 37 000 tis. obousměrná s jedním noclehem v Soulu na cestě zpět v pětihvězdičkovém hotelu s večeří i snídaní v ceně v letenky.
Vídeň – Soul – Auckland 24/ v akci/ – 35 000 totéž jako z Prahy.Letenka je roční, změna možná tam i zpět zdarma.

Druhý nejvýužívanější spoj v akčních nabídkách : Praha /nebo Vídeň/ – Londýn – Hong Kong /nebo Singapore, Soul/ – Auckland. Někdy je v této akci ještě mezipřistání v Sydney.

Třetí : Praha – Frankfurt – Soul /nebo Hong Kong/ – Auckland.