Levné cestovní pojištění na Nový Zéland

Cestovní pojištěni na novy zeland

Levné cestovní pojištění na Nový Zéland

Chcete se vypravit do země Pána prstenů za dobrodružstvím, za poznáním tohoto kouzelného místa nebo za prací? Jedním z prvních kroků, které by jste měli před cestou podniknout, je sjednání cestovního pojištění.

Jak vybrat levné cestovní pojištění na Nový Zéland

Pojištění vybírejte s ohledem na to, jak dlouho hodláte na Novém Zélandu zůstat. Pojistka by měla zahrnovat veškerá zdravotní rizika. Nikdy nevíte, co se vám při zahraniční cestě stane. Měla by v ní být zahrnuta i případná operace a převoz do ČR.

Levné cestovní pojištění na Nový Zéland
Levné cestovní pojištění na Nový Zéland

Při cestování na Nový Zéland je vhodné pojistit si také zavazadla, či odpovědnost za škody. Vzhledem k tomu, jak budete daleko od domova, mohly by se vám hodit také asistenční služby, které zahrnují například zajištění tlumočníka. Při výběru pojištění si můžete porovnat jednotlivé varianty pojištění, které budou na míru vašim potřebám. Zaměřte se na pojistné limity, které pokryjí úhradu výdajů za lékařskou péči či ztrátu zavazadel, apod.

Jedete-li na Nový Zéland za sportem, pak si rozhodně zvolte příplatek na rizikové sporty, zejména pokud se věnujete lezení, kánoistice, adrenalinovým sportům, jízdám na motorce nebo na čtyřkolkách, apod. Jedete-li za prací, i zde je vhodné uvést, jaké činnosti se budete věnovat. Pokud jedete pracovat na stavby, bude to rizikovější práce než někde v kavárně.
Například základní cestovní pojištění musíte mít při vycestování na Nový Zéland s programem Working Holiday. Pojištění si lze sjednat pro dlouho i krátkodobé pobyty.

Pro cestu na Nový Zéland si můžete zvolit úrazové připojištění, ale i pojištění storna zájezdu. Pokud se něco přihodí a v poslední chvíli musíte zájezd stornovat, můžete ušetřit tisíce korun za poplatky.

 

Vždy si řádně pročtěte pojistné podmínky, ve kterých máte přesně zakotveno, na co se vaše pojištění vztahuje.

Podívejte se zde na naší nabídku levného cestovního pojištění k práci na Novém Zélandu – Working Holiday Insurance. Mít platné cestovní pojištění na Nový Zéland po celou dobu pobytu je jednou z podmínek k pracovnímu vízu working holiday.