Nepropásněte vaši příležitost, zažijte working holiday

Nový Zéland je země, která snad ani nemůže zevšednět. Žít zde alespoň na pár měsíců slibuje prožití nepřeberného množství zážitků a poznání. A to ať už se jedná o nádhernou, jedinečnou a stále ještě panenskou přírodu, nebo třeba naprosto netypickou a unikátní maorskou kulturu. Věcí, které si na Novém Zélandu nemůžete nechat uniknout je ale samozřejmě mnohem víc. Pokud se chystáte do této země jet, určitě sami dobře víte, co vás na ní tolik láká. Proč a za čím jste ochotni cestovat na druhý konec světa. Využijte příležitosti a spojte příjemné s užitečným. Nový Zéland můžete objevovat, co hrdlo ráčí a přitom zde také pracovat a vydělat si peníze. Má to však jednu podmínku. Musíte získat potřebné vízum. Ti, kteří si jej zajišťovali úplně sami, vám určitě potvrdí, že to byl boj s časem, který vyžadoval notnou dávku trpělivosti. A mnozí se víza working holiday pro Nový Zéland ani nedočkali. I taková je realita.

working holiday

Working holiday Nový Zéland – práce i zábava

Proto opravdu užitečné doporučení od zkušených profesionálů zní následně. Nepodceňte kroky, které je třeba podniknout k získání víza working holiday pro Nový Zéland. Podmínek je mnoho a může se velmi snadno stát, že vaše žádost nebude kladně vyhodnocena. Nemá smysl zbytečně neriskovat. Svěřte zpracování žádosti profesionálům, kteří pro vás vízum získají. Za léta praxe nasbírali potřebné zkušenosti, které využijí ve váš prospěch. Pamatuje, že každý rok dostane svoji šanci užít si své working holiday na Novém Zélandu jen 1200 lidí z České republiky. Tohle číslo hovoří velmi jasně. Není čas na žádné experimenty.

Další skvělou zprávou je, že pokud se vám vízum získat podaří a práce na Novém Zélandu se vám zalíbí, budete moci za jistých okolností požádat i o jeho prodloužení. A to až o další tři měsíce. Procestujete tak nejen nádhernou zemi, ale zdokonalíte svoji angličtinu a vyděláte peníze.