Pracovní nabídka

Pracovní nabídka pozic na Novém Zélandu

job Offer pracenovyzeland.czPrůběžně po celý rok zajištujeme uchazeče k práci na Novém Zélandu
Leden (140 míst), Únor (280), Březen (280), Duben (280), Květen (50), Červen (150), Červenec (20), Srpen (0), Září (10), Říjen (90), Listopad (250), Prosinec (150 volných míst).

U všech pracovních nabídek práce v zemědělství platí: pracovat je možné 6 dní v týdnu, ojediněle 7. Práce je vhodná pro páry i jednotlivce. Mzda musí být od 16.47 NZD/hod tj. cca 280 Kč/hod. Mzda se vyplácí každý týden na váš účet.

pracovní nabídkaHlavní pracovní nabídka sady a vinice

Práce v sadech na severním ostrově: protrhávání ovoce (thinning)

Termín: začátek listopadu – prosinec, leden.
Popis práce: protrhávání plodů
Platové podmínky: mzda úkolová; podle počtu protrhaných stromků; cena je odvozena podle velikosti stromků a množství plodů.Každý pracovník by měl být schopen dovršit hranice NZD $100/den v prvních dnech.

Pracovní nabídka – práce v sadech na severním ostrově: sběr ovoce (picking)

Termín: polovina února – polovina června.
Popis práce: sběr ovoce (jablka, broskve, hrušky, aj.)
Platové podmínky: mzda úkolová; podle počtu netrhaných binů (beden). Za jednu bednu je placeno v rozmezí NZD $30 až $45. Cena za jeden bin se odvozuje podle odrůdy jablek a náročnosti sběru. Každý by měl dovršit hranice 4 binů v prvních dnech.

Pracovní nabídka – práce v baličkách na severním ostrově: balení ovoce (packing)

Termín: polovina února – červen.
Popis práce: kontrola natrhaného ovoce, balení, ranní a odpolední 8 hod směny.
Platové podmínky: od NZD $16.47/hod

Pracovní nabídka – práce na vinicích severní ostrov: jarní, letní práce, podzimní a zimní práce

Termín: květen – září /podzimní a zimní/, říjen – květen /jarní a letní práce/
Popis práce: jarní a letní práce – sběr a protrhávání plodin, podzimní a zimní práce – zastřihávání stromků a navazování
Platové podmínky: od NZD $16.47 hod, mzda úkolová, výdělky se pohybují mezi NZD $120 – 200 za jeden pracovní den.V průběhu prvního týdne projdete tzv. trainingem – zaškolením, které je bezplatné a trvá 1 až 2 dny.

Pracovní nabídka – doplňkové práce

Práce na polích severní ostrov: okopávání, plení, protrhávání, sběr borůvek, kiwi, dýní, chřestu aj., práce ve skleníku
Platové podmínky: mzda úkolová (podle délky řady), mzda hod od NZD $16.47
Práce na polích (pumpkin picking) – dýně, kolektivní práce 10 – 15 pracovníků
Termín : leden – červen.
Popis práce: sběr dýní, pozn. tato práce je velmi fyzicky náročná.
Platové podmínky: mzda úkolová (podle počtu natrhaných beden).

Začátky a konce jednotlivých pracovních nabídek jsou orientační a mohou se měnit (+- 2 týdny)! Může dojít ke zkrácení nebo prodloužení – důvodem je vetšinou počasí. Zemědělství na Novém Zélandu je závislé na mnoha faktorech, ale tím nejdůležitějším je počasí.

V době vánoc  se většinou nepracuje. Na jaře (září ) se pracuje pouze ojediněle.

Dovolená/volno mezi sběrem jablek – jeden až dva týdny (možno pracovat jinde). Práce na vinicích – dovolená/volno od poloviny září v délce 4 – 6 týdnů (možno pracovat, ale pouze ojediněle).

Ve většině námi nabízených prací se jedná o sezónní práce, o práci venku (mimo balíren), proto je nutné počítat s tím, že se v případě deště nebo špatného počasí se nepracuje!

Nový Zéland rozhodně není destinací, kde byste mohli nabízenou prací vydělat horentní sumy a zbohatnout. Proto pokud máte v úmyslu přijet na NZ za účelem “velkého” výdělku musíte si najít kvalifikovanou práci a být držiteli pracovního povolení WHS. Naše pracovní nabídka je určena pro pracovníky, kteří chtějí mít zajištěnou práci před odletem, poznat krásy Nového Zélandu, pokrýt náklady spojené s touto cestou, naučit se jazyk, poznat kulturu jiné země a hlavně mít vše zajištěné pro úspěšný start.