Pracovní prázdniny na Novém Zélandu

skok do vody novy zeland

Pracovní prázdniny na Novém Zélandu

Chcete si užít báječné prázdniny v cizí zemi a přitom si vydělat dobré peníze? Nový Zéland je k tomu jako stvořený.

Láká Vás Nový Zéland a jeho nádherná krajina? Pokud byste tam chtěli jet na dovolenou, asi by Vás to stálo mnoho času i peněz, pořádně ho procestovat. Nehledě na to, že na takovou dálku (20 000 km) se nevyplatí jet pouze na pár dní. Nejlepší možností, jak tuto zemi pořádně poznat, jsou pracovní prázdniny-Working Holiday. Pracovní prázdniny na Novém Zélandu (Working Holiday) Vám dají možnost, jak poznat cizí zemi, zdokonalit se v angličtině a navíc si i vydělat peníze. Zatímco většina studentů hledá brigádu na léto u nás a dostanou za to velmi málo, Vy můžete být chytřejší.

Pracovní prázdniny na Novém Zélandu kayaking
Pracovní prázdniny na Novém Zélandu www.pracenovyzeland.cz
  • Proč zrovna Nový Zéland?
    Tato země je za účelem práce velmi vyhledávaná. Je to především kvůli vysoké minimální mzdě, která je oproti jiným státům vysoká. Dají se tam tedy najít práce, o které mezi místními není příliš zájem, ale cizinci je velmi uvítají, neboť jsou mnohem lépe ohodnocené, než například u nás.
  • O jaké práce se jedná?
    Nový Zéland je zemědělská země, proto i pracovní místa jsou nejčastěji na farmách, vinicích, či sadech.

Neváhejte se vydat do nádherné země, plné přírodních krás. Pracovní prázdniny nemusejí vždy znamenat, že budete celé léto trávit prací a nic nového nezažijete. Práce na Novém Zélandu Vám dá nové zážitky i zkušenosti.

Máte zájem o takové pracovní prázdniny na Novém Zélandu? Nabízíme Vám zdarma kontanty na zprostředkování práce na několika místech na Novém Zélandu. Této nabídky mohou využít studenti v době prázdnin, ale také kdokoliv jiný, kdo má touhu poznávat nové věci. Rádi Vám poradíme, co vše je potřeba k tomu, abyste mohli takto za prací vycestovat, jak vyřídit vízum, letenky, cestovní pojištění atd. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pracovní prázdniny na Novém Zélandě, to jsou skvělé zážitky, dobré peníze, spousta nových přátel a zážitků.