Working Holiday víza do Austrálie pro Čechy jsou za dveřmi

 

Working Holiday víza do Austrálie pro Čechy jsou za dveřmi

Working Holiday víza do Austrálie pro Čechy jsou za dveřmi říká náměstek ministra zahraničních věcí Martina Smolka. Celý záznam rozhovoru naleznete zde.

První zájemci O WORKING HOLIDAY by mohli žádat již od července 2017

Co vám tato pracovní víza Working Holiday do Austrálie budou umožňovat ?

  • Zůstat na uzemí Austrálie po dobu maximálně 12 měsíců od prvního vstupu na území Austrálie.
  • Pracovat na ůzemí Austrálie na plný úvazek, a to u minimálně dvou různých zaměstnavatelů (maximálně však 6 měsíců u stejného zaměstnavatele).Cestovat po Austrálii.
  • Studovat a to maximálně 4 měsíce (max 17 studijních týdnů).
  • Možnost prodloužení těchto  pracovní víza prodloužit, respektive získat druhá Working Holiday víza – např. je to umožněno  klientům, kteří pracovali určitou dobu na farmách v Austrálii (minimálně 88 dní).
  • Cestovat mimo uzemí Austrálie a zpět do Austrálie v průběhu drzění těchto 12 měsíčních working holoday víz, počínaje dnem prvního vstupu na území Austrálie.

 

P

odmínky, které bude muset potenciální žadatel o working holiday víza do Austrálie splňovat jsou zatím v jednání.

 

Chcete pracovat nebo pobývat v Austrálii až jeden rok? Zařídíme vám Working Holiday Visa. Working Holiday víza do Austrálie pro Čechy jsou za dveřmi a náš profesionální vízový servis je tu pro vás.

Před otevření kvoty programu working holiday vám naše společnost určitě nabídne možnost zajištění těchto pracovních víz. Nechte si Víza zajistit od prefesionálů, žádost vám zpracují kolegové a kolegyně z našeho vízového servisu pracenovyzeland.cz.

australie whv pro cechy

Pracovní prázdniny neboli program work and holiday je velice populární v ostatnách zemích jako je Nový Zéland a Kanada, se kterými má Česká republika uzavřenou dohodu pracovních prázdnin.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.